Absolwenci PSM I stopnia

2021

1145 - Basza Matylda - wiolonczela
1146 - Fedorowicz Martyna Nadia - perkusja
1147 - Gotkowski Aleksander Paweł - skrzypce
1148 - Kaczmarska Julia - fortepian
1149 - Król Hanna - fortepian
1150 - Litowińska Olimpia - wiolonczela
1151 - Piątek Zuzanna Ewa - fortepian
1152 - Prędki Zofia Anna - skrzypce
1153 - Suchecka Karolina Aniela - wiolonczela
1154 - Blaumann Zofia Gerda - fortepian
1155 - Fornalik Lena - fortepian
1156 - Kowalska Natalia - fortepian
1157 - Michalik Miłosz Jan - akordeon
1158 - Murawski Maciej Tadeusz - fortepian
1159 - Pituch Łukasz Mateusz - akordeon
1160 - Zięcina Jakub Jarosław - perkusja
1161 - Zmorawski Witold - akordeon
1162 - Bartoszek Mikołaj Jan - saksofon
1163 - Grzanka Szymon Tomasz - fortepian
1164 - Masternak Zofia - flet
1165 - Skiba Jakub - perkusja
1166 - Szczęsna Zuzanna - flet
1167 - Szpiech Agata Antonina - flet
1168 - Wierciński Antoni Hieronim - gitara

2020

1120 - Brzeźnicki Filip Bartłomiej - perkusja
1121 - Dziedzic Wiktor - perkusja
1122 - Jung Mateusz - fortepian
1123 - Kubaszewska Agnieszka Maria - fortepian
1124 - Mendyk Nadia - fortepian
1125 - Miarka Marek Andrzej - skrzypce
1126 - Murańska Konstancja Antonina - skrzypce
1127 - Murański Hubert Tadeusz - trąbka
1128 - Pełdiak Klara Kinga - fortepian
1129 - Rozkocha Aleksandra Alicja - skrzypce
1130 - Wawrzkowicz Magdalena Anna - flet
1131 - Achmirowicz Julia - flet
1132 - Bartków Hanna - puzon
1133 - Bartków Weronika - wiolonczela
1134 - Dereń Aleksandra - fortepian
1135 - Hnatów Maja Justyna - klarnet
1136 - Kania Kamil - klarnet
1137 - Kluczna Wiktoria - klarnet
1138 - Kuczera Kacper - trąbka
1139 - Kuczera Maja - saksofon
1140 - Luda Marlena Anna - klarnet
1141 - Pioterkiewicz Amelia Magdalena - flet
1142 - Redziak Julia Zuzanna - klarnet
1143 - Rozkocha Maksymilian Sebastian - akordeon
1144 - Smoliński Krzysztof - trąbka

2019

1098 - Berini Celina - wiolonczela
1099 - Dermine Konstancja - skrzypce
1100 - Hermann Dominik  Aleksander - fortepian
1101 - Kalisiewicz Mateusz Ryszard - fortepian
1102 - Koronczok Tomasz - akordeon
1103 - Krypel Marta - fortepian
1104 - Kuzior Zuzanna - fortepian
1105 - Lubczyńska Wiktoria - fortepian
1106 - Nosal Julia - wiolonczela
1107 - Pliś Wiktor Krzysztof - fortepian
1108 - Podolska Hanna - fortepian
1109 - Stępniowska Oliwia - skrzypce
1110 - Urzędowska Anna Maria - fortepian
1111 - Jankowicz Weronika - klarnet
1112 - Łuciów Jakub Krzysztof - perkusja
1113 - Rauch Marta - gitara
1114 - Stasina Kinga - puzon
1115 - Suchanek Dawid - trąbka
1116 - Szczepańska Kinga - fortepian
1117 - Szwarc Kacper - trąbka
1118 - Wróbel Alicja Anna - klarnet
1119 - Wróbel Michał Filip - fortepian

2018

1071 - Dominowska Dominika - skrzypce
1072 - Dutka Radosław - wiolonczela
1073 - Grzybowska Oliwia - fortepian
1074 - Jary Zuzanna Maria - skrzypce
1075 - Jaworska Julia - fortepian
1076 - Kaczmarzyk Maksymilian - fortepian
1077 - Kaliński Tomasz - fortepian
1078 - Kamienik Julia - flet
1079 - Klecza Karolina - skrzypce
1080 - Krysiak Amelia - fortepian
1081 - Krzyżanowska Monika - skrzypce
1082 - Lis Joanna - wiolonczela
1083 - Porębska Natalia - skrzypce
1084 - Skoczeń Jakub - akordeon
1085 - Gniewczyńska Karolina - flet
1086 - Gniewczyńska Paulina - flet
1087 - Ludian Maja - flet
1088 - Malara Kamil - gitara
1089 - Michalik Justyna - flet
1090 - Oliwa Julia - gitara
1091 - Chwalenia Barbara - fortepian
1092 - Froń Jakub Piotr - gitara
1093 - Galiński Michał - fortepian
1094 - Guzik Wiktor - klarnet
1095 - Kowal Kalina - skrzypce
1096 - Porębski Bartosz - saksofon
1097 - Ziętek Jakub - skrzypce

2017

1032 - Berini Emilia Anna - fortepian
1033 - Brailovska Magdalena Anna - fortepian
1034 - Brodziak Dominika Zofia - skrzypce
1035 - Chmiel Karolina - fortepian
1036 - Chudy Agata - fortepian
1037 - Hermann Julia Klara - fortepian
1038 - Janusz Aleksandra - skrzypce
1039 - Karwowska Anna Weronika - fortepian
1040 - Kieszczyńska Julia Agnieszka - fortepian
1041 - Koronczok Piotr - akordeon
1042 - Krakowski Jan Michał - akordeon
1043 - Kuźmiński Grzegorz Marek - fortepian
1044 - Leśko Sylwia Natalia - fortepian
1045 - Mariowska Bernadeta Martyna - skrzypce
1046 - Mika Jaśmina Aleksandra - fortepian
1047 - Moskal Miłosz - perkusja
1048 - Pawowicz Oskar Mikołaj - perkusja
1049 - Stanisławczuk Julia - skrzypce
1050 - Stećko Kinga Małgorzata - skrzypce
1051 - Toczek Kornelia Helena - fortepian
1052 - Wilczek Wiktoria Anna - fortepian
1053 - Winiarska Alicja - fortepian
1054 - Witkowska Julia - wiolonczela
1055 - Berini Dawid - perkusja
1056 - Ciosmak Jakub Zbigniew - saksofon
1057 - Gąsiorek Patrycja - flet
1058 - Kąsek Patryk - trąbka
1059 - Kradyna Tomasz - puzon
1060 - Krzyżanowska Aleksandra - flet
1061 - Mazur Andrea - gitara
1062 - Milczuk Ewelina Daria - perkusja
1063 - Obrzut Kacper - akordeon
1064 - Oleksy Mikołaj - gitara
1065 - Paszkowska Wiktoria - flet
1066 - Pindel Adrian Arkadiusz - trąbka
1067 - Pindel Aleksandra - flet
1068 - Rojek Małgorzata - gitara
1069 - Wawrzkiewicz Szymon - saksofon
1070 - Wąsowicz Jakub - gitara

2016

1010 - Czarnopolski Kacper - akordeon
1011 - Caerpak Wiktoria Maria - skrzypce
1012 - Dudek Jakub Dominik - perkusja
1013 - Hejduk Aleksandra Anna - fortepian
1014 - Janik Laura - wiolonczela
1015 - Kłokosińska Adrianna Anita - fortepian
1016 - Konopka Filip Jakub - fortepian
1017 - Mazurek Jakub Mateusz - wiolonczela
1018 - Mesjasz Krzysztof Stanisław - skrzypce
1019 - Mróz Ewelina Irena - fortepian
1020 - Orzeszko Wiktor - skrzypce
1021 - Waryś Dominik - perkusja
1022 - Pabian Dagna Jadwiga - fortepian
1023 - Chojecki Mikołaj - trąbka
1024 - Kliś Tomasz Henryk - fortepian
1025 - Pańczyk Matylda Maria - flet
1026 - Bochniarz Zuzanna - skrzypce
1027 - Bołuchowski Igor - gitara
1028 - Ksiądzyna Sylwia - saksofon
1029 - Leśniak Dawid - klarnet
1030 - Mariowska Dorota Agata - klarnet
1031 - Palzer Mateusz Andrzej - saksofon

2015

981 - Bienias Małgorzata - wiolonczela
982 - Brailovska Weronika Aleksandra - fortepian
983 - Bukowska Agata - perkusja
984 - Dobruk Marek Bogdan - trąbka
985 - Janusz Maria - skrzypce
986 - Kowalska Nikola Helena - skrzypce
987 - Łaptas Julia - fortepian
988 - Papis Wojciech Andrzej - fortepian
989 - Pawlak Pola Delfina - fortepian
990 - Stadnik Maksymilian - fortepian
991 - Tarnowska Martyna - skrzypce
992 - Golec Emilia - skrzypce
993 - Janczar Wojciech - wiolonczela
994 - Jarząbek Adam Marcin - perkusja
995 - Magierowski Jan Władysław - fortepian
996 - Maślańczyk Aleksandra Maria - fortepian
997 - Miłkowski Szymon - skrzypce
998 - Oszywa Mateusz - perkusja
999 - Rząsa Michał - fortepian
1000 - Trojak Adam - fortepian
1001 - Berini Paulina Maria - akordeon
1002 - Ciecieląg Paweł - trąbka
1003 - Daniel Wiktoria Weronika - akordeon
1004 - Dyrek Aleksandra Magdalena - flet
1005 - Gruszka Karol Józef - klarnet
1006 - Kizyma Karolina Ewa - fortepian
1007 - Parcej Tomasz Jan - akordeon
1008 - Pituch Karolina Weronika - wiolonczela
1009 - Sowińska Nicola Weronika - flet

2014

959 - Borkowska Kinga - wiolonczela
960 - Byrska Natalia - fortepian
961 - Doskocz Hanna - skrzypce
962 - Hajduk Szymon - skrzypce
963 - Klecza Agnieszka - skrzypce
964 - Kłakowicz Carolina - fortepian
965 - Krawczyk Karolina - skrzypce
966 - Marciszczuk Sandra - fortepian
967 - Miske Weronika - wiolonczela
968 - Olaniszyn Maciej - perkusja
969 - Pustelniak Benedykt - skrzypce
970 - Ratuszniak Jan - skrzypce
971 - Robak Przemysław - akordeon
972 - Rybotycka Karolina - fortepian
973 - Strombek Adam - fortepian
974 - Szpitalny Jakub - wiolonczela
975 - Wiśniewska Anna Julia - skrzypce
976 - Gubała Magdalena Klaudia - perkusja
977 - Koronczok Agnieszka - gitara
978 - Mazur Jan Aladyn - perkusja
979 - Robel Iwona - gitara
980 - Wiśniewski Paweł Stanisław - gitara

2013

939 - Adamska Natalia - fortepian
940 - Dobruk Anna - fortepian
941 - Janczar Kinga - skrzypce
942 - Kłakowicz Philip - skrzypce
943 - Kłosowska Maryla - skrzypce
944 - Konik Karolina - skrzypce
945 - Kotas Wiktoria - fortepian
946 - Misiaszek Dastin - wiolonczela
947 - Serafin Katarzyna - skrzypce
948 - Szczepankiewicz Katarzyna - wiolonczela
949 - Tomasiak Agnieszka - fortepian
950 - Zwardoń Magdalena - skrzypce
951 - Działa Grzegorz - puzon
952 - Bereźnicki Karol Wojciech - gitara
953 - Lubczyńska Agata Laura - gitara
954 - Ochrymczuk Daniel - klarnet
955 - Orłowski Maciej - gitara
956 - Osiecka Agnieszka Jadwiga - klarnet
957 - Rudkowska Aleksandra - gitara
958 - Wołyniec Emilia - fortepian

2012

923 - Budnik Patrycja wiolonczela
924 - Petryszyn Anna - fortepian
925 - Pfajfer Karolina - skrzypce
926 - Podgórska Kornelia - fortepian
927 - Regeńczuk Iga - fortepian
928 - Sadłowska Karolina - fortepian
929 - Sieradzka Dominika - fortepian
930 - Szyller Hubert - fortepian
931 - Świerk Patrycja - fortepian
932 - Trela Kacper - akordeon
933 - Trubiłowicz Kornelia - fortepian
934 - Wnęk Mateusz - flet
935 - Hebda Elżbieta - saksofon
936 - Niechwiadowicz Sylwia - wiolonczela
937 - Rybicki Mateusz - trąbka
938 - Strombek Weronika - gitara

2011

907 - Dyl Tomasz - fortepian
908 - Jakubowska Pola - fortepian
909 - Klag Kinga - fortepian
910 - Podoluk Roksana - fortepian
911 - Skiba Berenika - skrzypce
912 - Skoczeń Agnieszka - fortepian
913 - Tarnowska Karolina - altówka
914 - Wojtczak Magdalena - fortepian
915 - Hasiak Piotr - perkusja
916 - Kurczak Aleksandra - flet
917 - Ledniowska Adrianna - flet
918 - Leśniak Natalia - saksofon
919 - Mazurkiewicz Piotr - gitara
920 - Paluszek Dawid - gitara
921 - Pawlaczyk Aleksandra - flet
922 - Truty Jacek - waltornia

2010

888 - Bernat Łukasz - fortepian
889 - Dyl Agnieszka - fortepian
890 - Dźwigała Monika - fortepian
891 - Majka Patrycja - fortepian
892 - Olech Michał - fortepian
893 - Opalona Justyna - skrzypce
894 - Pikuła Anna - fortepian
895 - Ratuszniak Jakub - fortepian
896 - Stojanowski Marek - trąbka
897 - Trojak Katarzyna - skrzypce
898 - Zabłotnia Adrianna - skrzypce
899 - Czajka Katarzyna - gitara
900 - Fujarczuk Kinga - klarnet
901 - Hankus Adam - gitara
902 - Kubaszeska Katarzyna - flet
903 - Maćków Adriana - wiolonczela
904 - Raczek Filip - perkusja
905 - Skrzypulec Piotr - gitara
906 - Szymków Żaneta - gitara

2009

857 - Bereźnicka Katarzyna - fortepian
858 - Dycha Katarzyna - fortepian
859 - Hudaszek Monika - fortepian
860 - Knurowska Aleksandra - fortepian
861 - Liber Michaela - fortepian
862 - Malczyk Agata - fortepian
863 - Podobińska Karolina - fortepian
864 - Stańco Wiktoria - fortepian
865 - Szelwach Izabela - fortepian
866 - Buczkowski Mariusz - trąbka
867 - Cymbalista Grzegorz - akordeon
868 - Kupczak Nicole - skrzypce
869 - Lech Faustyna - skrzypce
870 - Malczyk Dominika - skrzypce
871 - Pustelniak Róża - skrzypce
872 - Rupniewska Barbara - skrzypce
873 - Szlempo Dawid - akordeon
874 - Kroczak Maciej - fortepian
875 - Grubizna Aleksandra - flet
876 - Jopek Sylwia - fortepian
877 - Ochrymczuk Paulina - perkusja
878 - Orłowska Justyna - flet
879 - Polak Sylwia - puzon
880 - Rębisz Magdalena - flet
881 - Rupniewska Weronika - wiolonczela
882 - Skrętkowicz Agnieszka - klarnet
883 - Skrętkowicz Mateusz - akordeon
884 - Wąsowicz Paweł - saksofon
885 - Wojtyna Szymon - klarnet
886 - Zawaryński Tomasz - trąbka
887 - Ilnicka Zofia - flet

2008

833 - Bachniak Marcin - gitara
834 - Bernat Aleksy - fortepian
835 - Bielecki Jarosław - akordeon
836 - Borkowska Paulina - skrzypce
837 - Dereń Izabela - wiolonczela
838 - Doskocz Aleksandra - skrzypce
839 - Dziundzio Agnieszka - skrzypce
840 - Knoll Karolina - fortepian
841 - Korzekwa Marta - skrzypce
842 - Kręcichwost Magdalena - fortepian
843 - Kubicka Malwina - flet
844 - Mołocznik Adrianna - skrzypce
845 - Pilipów Patryk - fortepian
846 - Ratuszniak Maciej - gitara
847 - Skibińska Katarzyna - skrzypce
848 - Wójcik Anna - fortepian
849 - Zadrożna Dagmara - wiolonczela
850 - Białek Adrian - gitara
851 - Fujarczuk Patryk - klarnet
852 - Kamiński Paweł - akordeon
853 - Kucyniak Adam - gitara
854 - Pham Anna - wiolonczela
855 - Stojanowski Adam - trąbka
856 - Ścisłowska Agata - puzon

2007

813 - Bielecka Katarzyna - fortepian
814 - Borek Natalia - skrzypce
815 - Budnik Joanna - skrzypce
816 - Drożdżal Angelika - skrzypce
817 - Dudzik Anna - skrzypce
818 - Glinkowska Katarzyna - skrzypce
819 - Hasiak Natalia - saksofon
820 - Kaczyńska Hanna - skrzypce
821 - Kostuś Patrycja - skrzypce
822 - Kukulski Grzegorz - skrzypce
823 - Skoczeń Magda - skrzypce
824 - Trela Filip - fortepian
825 - Zelent Wojciech - perkusja
826 - Sobkiewicz Joanna - skrzypce
827 - Chromczak Magdalena - gitara
828 - Darowska Jolanta - flet
829 - Gończowski Konrad - wiolonczela
830 - Narolska Alicja - flet
831 - Pięk Alicja - waltornia
832 - Szelwach Krzysztof - trąbka

2006

796 - Drożdżal Beniamin - fortepian
797 - Gach Robart - fortepian
798 - Gądek Dorota - skrzypce
799 - Kasprzyk Oliwia - skrzypce
800 - Kaźmierczak Agata - perkusja
801 - Krawiec Paweł - skrzypce
802 - Lorek Jakub - skrzypce
803 - Moskal Maciej - fortepian
804 - Szlempo Piotr - trąbka
805 - Toczek Karolina - wiolonczela
806 - Wilk Mateusz - skrzypce
807 - Jaskólski Mateusz - trąbka
808 - Komarnicka Marta - wiolonczela
809 - Kurowski Kamil - gitara
810 - Pszonak Anna - klarnet
811 - Stankiewicz Kamil - akordeon
812 - Wawrzkiewicz Rafał - saksofon

2005

774 - Chrobok Mateusz - gitara
775 - Drożdżal Emilia - wiolonczela
776 - Gajownik Nikola - skrzypce
777 - Herman Andrzej - klarnet
778 - Jazienicka Natalia - gitara
779 - Marfiany Małgorzata - skrzypce
780 - Skrętkowicz Marek - fortepian
781 - Szlempo Miriam - flet
782 - Adamski Paweł - puzon
783 - Golonka Katarzyna - fortepian
784 - Jachim Piotr - fortepian
785 - Kowarzyk Wojciech - gitara
786 - Retman Irmina - fortepian
787 - Stępień Natalia - skrzypce
788 - Trytko Paulina - skrzypce
789 - Witek Dorota - fortepian
790 - Kołek Marianna - waltornia
791 - Mamala Wojciech - perkusja
792 - Raczek Karol - flet
793 - Turek Paweł - trąbka
794 - Hałajewska Joanna - flet
795 - Krzan Aleksandra - flet

2004

748 - Chlewicki Krzysztof - skrzypce
749 - Chudoba Paweł - gitara
750 - Dźwigała Mateusz - fortepian
751 - Gajownik Jakub - wiolonczela
752 - Gądek Jolanta - fortepian
753 - Ilich Katarzyna - fortepian
754 - Jachwak Michał - gitara
755 - Jasińska Marta - fortepian
756 - Kłoczko Pamel - skrzypce
757 - Koncewicz Aleksandra - fortepian
758 - Kosz Dariusz - fortepian
759 - Lis Dagmara - skrzypce
760 - Paliński Sebastian - fortepian
761 - Paluch Paula - skrzypce
762 - Prusicki Tomasz - perkusja
763 - Wastrak Paulina - flet
764 - Wezner Jan - perkusja
765 - Butor Paulina - akordeon
766 - Chruściel Dagmara - fagot
767 - Kurkofka Robert - trąbka
768 - Leśniak Artur - gitara
769 - Opalony Michał - flet
770 - Szlempo Ewa - flet
771 - Szydłowska Wiktoria - klarnet
772 - Zalejska Kamila - flet
773 - Zięcina Katarzyna - flet

2003

722 - Karolina Bartocha - skrzypce
723 - Maciej Bednarek - wiolonczela
724 - Anna Bułka - fortepian
725 - Katarzyna Bułka - fortepian
726 - Agnieszka Butor - skrzypce
727 - Estera Gajownik - skrzypce
728 - Piotr Góral - skrzypce
729 - Marcelina Janik - wiolonczela
730 - Dawid Knurowski - fortepian
731 - Justyna Kwiczala - skrzypce
732 - Michał Mędzkiewicz - fortepian
733 - Maria Ruszecka - fortepian
734 - Piotr Simiński - gitara
735 - Piotr Broczkowski - klarnet
736 - Konrad Łysiak - puzon
737 - Przemysław Mikucki - akordeon
738 - Ilona Moskal - fagot
739 - Marcin Moskal - klarnet
740 - Wojciech Skrętkowicz - trąbka
741 - Małgorzata Sprycha - obój
742 - Joanna Trościńska - flet
743 - Magdalena Budnik - saksofon
744 - Dawid Małejki - akordeon
745 - Weronika Matusik - akordeon
746 - Kamila Skalna - gitara
747 - Grzegorz Urbański - akordeon

2002

703 - Grzegorzek Natalia - fortepian
704 - Hasiak Aleksandra - wiolonczela
705 - Jaruszewicz Magdalena - fortepian
706 - Jazienicka Paulina - skrzypce
707 - Karnaś Alina  - skrzypce
708 - Molińska Zofia - wiolonczela
709 - Rauch Grzegorz - skrzypce
710 - Wawryczuk Maciej - wiolonczela
711 - Wysopal Dorota - fortepian
712 - Borkowski Jan - akordeon
713 - Bownik Anna - gitara
714 - Charęza Łukasz - trąbka
715 - Gądek Łukasz - flet
716 - Kozub Krzysztof - trąbka
717 - Maćkowski Krzysztof - akordeon
718 - Mielnicki Marek - akordeon
719 - Szwec Piotr - saksofon
720 - Szwec Szymon - gitara
721 - Wnuk Magda - gitara

2001

695 - Chrabąszcz Mariusz - skrzypce
696 - Fujarczuk Katarzyna - fortepian
697 - Kozubek Marta - fortepian
698 - Matkowska Kinga - skrzypce
699 - Miłaszewicz Magdalena - skrzypce
700 - Pawlicka Weronika - skrzypce
701 - Pawlicki Paweł - skrzypce
702 - Wilk Anna - wiolonczela

2000

667 - Adamczyk Elżbieta - flet
668 - Baltaza Sylwia - flet
669 - Bartocha Magdalena - fortepian
670 - Bober Grażyna - flet
671 - Chrabąszcz Kamila - wiolonczela
672 - Chudoba Robert - perkusja
673 - Czajka Magdalena - fortepian
674 - Dziundzio Mariusz - skrzypce
675 - Ficoń Paweł - trąbka
676 - Filipowska Justyna - skrzypce
677 - Gogova Sandra - fortepian
678 - Grudzień Krzysztof - fortepian
679 - Hoffman Ewa - skrzypce
680 - Jacyszyn Kamil - puzon
681 - Jurzyna Mateusz - klarnet
682 - Lichosik Zuzanna - fortepian
683 - Łysiak Tomasz - wiolonczela
684 - Makowska Anna - fortepian
685 - Mianowska Anna - skrzypce
686 - Michalak Zuzanna - skrzypce
687 - Murzyniak Artur - fortepian
688 - Muszyńska Elżbieta - fortepian
689 - Nowicki Rafał - skrzypce
690 - Seretna Magdalena - skrzypce
691 - Śnieżek Mateusz - fortepian
692 - Talik Zuzanna - saksofon
693 - Wawryczuk Joanna - skrzypce
694 - Ziemba Marta - skrzypce

1999

637 - Adamus Andrzej - skrzypce
638 - Białowąs Michał - skrzypce
639 - Drytkiewicz Sabina - skrzypce
640 - Gąsior Marta - fortepian
641 - Góral Katarzyna - skrzypce
642 - Jabłońska Karolina - fortepian
643 - Kotygin Marcin - akordeon
644 - Kuśmierek Tomasz - fortepian
645 - Mienandi Isabelle - skrzypce
646 - Misztal Marcin - fortepian
647 - Pasieka Maciej - fortepian
648 - Rękas Piotr - fortepian
649 - Rupniewski Michał - skrzypce
650 - Wojtusiak Szymon - perkusja
651 - Antkowicz Kamila - flet
652 - Cichoń Adrian - trąbka
653 - Ficek Sebastian - akordeon
654 - Figuła Marta - wiolonczela
655 - Juzyk Jagoda - flet
656 - Kania Klaudia - akordeon
657 - Lewicka Agnieszka - wiolonczela
658 - Ligęza Wojciech - trąbka
659 - Mazurek Damian - akordeon
660 - Pięk Alina - waltornia
661 - Wandycz Paweł - trąbka
662 - Biłobran Katarzyna - wiolonczela
663 - Dziedzic Ewelina - klarnet
664 - Mazańska Alina - gitara
665 - Trybulec Katarzyna - gitara
666 - Suszalska Monika - śpiew

1998

616 - Faron Tomasz - fortepian
617 - Gąsior Michał - fortepian
618 - Kwiczala Katarzyna - wiolonczela
619 - Materny Żanna - flet
620 - Mieszkowska Joanna - fortepian
621 - Oślizło Anna - fortepian
622 - Rakszewska Marta - skrzypce
623 - Szmidko Kamil - fortepian
624 - Walczak Ilona - skrzypce
625 - Wawrzyński Damian - trąbka
626 - Barczykowska Agata - flet
627 - Korzeniowska Ewa - akordeon
628 - Łysiak Joanna - flet
629 - Matner Anna - akordeon
630 - Nowicki Oskar - waltornia
631 - Paterak Anna - śpiew
632 - Rachwał Anna - śpiew
633 - Stojanowski Bartłomiej - saksofon
634 - Stonoga Jacek - gitara
635 - Niemczyk Robert - puzon
636 - Twardochleb Edyta - flet

1997

583 - Jużyca Marta - fortepian
584 - Nowakowska Dominika - fortepian
585 - Szychowski Przemysław - fortepian
586 - Blaumann Piotr - fortepian
587 - Woźniak Zbigniew - fortepian
588 - Janik Dominika - fortepian
589 - Puchalska Kinga - fortepian
590 - Szabat Anna - fortepian
591 - Szlempo Michał - fortepian
592 - Tokarczyk Ilona - skrzypce
593 - Ruda Aneta - skrzypce
594 - Kajzer Aleksandra - skrzypce
595 - Kos Emilia - skrzypce
596 - Szram Małgorzata - skrzypce
597 - Zarych Wadim - skrzypce
598 - Radko Aniela - skrzypce
599 - Piotrowska Izabela - altówka
600 - Rutkowska Magdalena - wiolonczela
601 - Rak Łukasz - akordeon
602 - Sprycha Anna - akordeon
603 - Kręcichwost Wojciech - perkusja
604 - Głowacka Magdalena - gitara
605 - Kujawa Dawid - gitara
606 - Cios Grzegorz - gitara
607 - Martyniuk Magdalena - flet
608 - Stężowska Marta - flet
609 - Sroka Dorota - trąbka
610 - Gąsior Benedykt - trąbka
611 - Fudali Adam - klarnet
612 - Trybulec Małgorzata - perkusja
613 - Król Jan - akordeon
614 - Szydłowska Marta - śpiew
615 - Dudek Ewelina - śpiew

1996

552 - Zabłocki Dominik - fortepian
553 - Zawadzka Patrycja - fortepian
554 - Bożek Agnieszka - fortepian
555 - Kluzek Joanna - fortepian
556 - Niewiadomska Agnieszka - fortepian
557 - Werner Alicja - fortepian
558 - Witek Aleksandra - fortepian
559 - Wezner Katarzyna - skrzypce
560 - Leśniewska Magdalena - skrzypce
561 - Czepil Anna - skrzypce
562 - Stonoga Elżbieta - skrzypce
563 - Gruszkiewicz Aneta - skrzypce
564 - Nosal Adrianna - skrzypce
565 - Pawłowska Ewa - wiolonczela
566 - Zielińska Anna - wiolonczela
567 - Szczygieł Marta - wiolonczela
568 - Pytel Marcin - akordeon
569 - Syposz Tomasz - akordeon
570 - Palak Adriana - perkusja
571 - Zontek Łukasz - perkusja
572 - Stojanowski Tomasz - trąbka
573 - Bałdyga Mariusz - klarnet
574 - Mazur Elżbieta - śpiew
575 - Krzyżowska Marta - fortepian
576 - Sochań Monika - wiolonczela
577 - Janos Paweł - wiolonczela
578 - Matusiak Aleksandra - gitara
579 - Voigt Janusz - gitara
580 - Dąbrowska Agata - śpiew
581 - Gotkowski Paweł - klarnet
582 - Rękas Tomasz - saksofon

1995

527 - Dąbrowska Jowita - fortepian
528 - Goc Dorota - fortepian
529 - Kosz Aleksandra - fortepian
530 - Nieczesna Kamila - fortepian
531 - Stajak Bartłomiej - fortepian
532 - Grusza Gabriela - fortepian
533 - Idzi Marta - skrzypce
534 - Majnusz Aleksander - skrzypce
535 - Beski Łukasz - skrzypce
536 - Sztaba Szymon - skrzypce
537 - Szychowski-Nowak Kosma - perkusja
538 - Osika Konrad - akordeon
539 - Prysak Aleksandra - wiolonczela
540 - Kręcichwost Anna - wiolonczela
541 - Staniszewska Lidia - wiolonczela
542 - Rupik Marta - gitara
543 - Waldowska Elżbieta - gitara
544 - Kotwa Katarzyna - gitara
545 - Miniewska Katarzyna - śpiew
546 - Lubczyńska Agata - śpiew
547 - Dąbrowska Aleksandra - flet
548 - Zawiałow Maciej - klarnet
549 - Talik Krzysztof - saksofon
550 - Kowalski Mirosław - waltornia
552 - Kamionka Andrzej - gitara

1994

503 - Korzeniowski Mateusz - skrzypce
504 - Bałwas Lucjan - skrzypce
505 - Korzeniowski Marek - perkusja
506 - Wezner Bartłomiej - fortepian
507 - Cieślar Monika - fortepian
508 - Kaczyński Krzysztof - fortepian
509 - Kosz Krzysztof - fortepian
510 - Kryus Małgorzata - fortepian
511 - Wroniewicz Maria - fortepian
512 - Kaczanowska Aleksandra - flet
513 - Jaworska Kamila - flet
514 - Szczawińska Beata - flet
515 - Sawicz Damian - trąbka
516 - Sawicz Marcin - saksofon
517 - Stojanowski Andrzej - klarnet
518 - Jasińska Sylwia - klarnet
519 - Zieliński Krzysztof - saksofon
520 - Marcinkowska Ewa - wiolonczela
521 - Zieliński Marcin - gitara
522 - Prysak Barbara - akordeon
523 - Zabłocka Bernadetta - akordeon
524 - Waldowska Małgorzata - perkusja
525 - Demichowicz Grzegorz - puzon
526 - Paździerski Miłosz - klarnet

1993

482 - Imioło Elżbieta - fortepian
483 - Kot Joanna - fortepian
484 - Sopata Natalia - fortepian
485 - Stocki Krzysztof - fortepian
486 - Herman Andrzej - fortepian
487 - Leśniak Anna - fortepian
488 - Syposz Paulina - fortepian
489 - Kąkol Paweł - skrzypce
490 - Robel Marta - fortepian
491 - Szwedo Patrycja - wiolonczela
492 - Kuźmińska Ewelina - fortepian
493 - Strzelczyk Anna - śpiew
494 - Jabłońska Joanna - śpiew
495 - Złotek Małgorzata - śpiew
496 - Kupracz Justyna - gitara
497 - Dziurman Piotr - akordeon
498 - Rogalski Rafał - klarnet
499 - Idzi Piotr - klarnet
500 - Raczek Waldemar - saksofon
501 - Eliks Krzysztof - puzon
502 - Swarowska Agnieszka - śpiew

1992

464 - Banyś Ewa - fortepian
465 - Gil Katarzyna - fortepian
466 - Sito Aleksander - fortepian
467 - Stećko Justyna - fortepian
468 - Studencka Dorota - fortepian
469 - Wroniewicz Marzena - fortepian
470 - Zawór Anna - fortepian
471 - Sanocka Magdalena - skrzypce
472 - Zawada Danuta - skrzypce
473 - Zawiślak Anna - skrzypce
474 - Biskupska Kamila - wiolonczela
475 - Czajka Paweł - akordeon
476 - Motyka Dorota - fortepian
477 - Motyka Elżbieta - flet
478 - Lenard Agata - akordeon
479 - Mrukowicz Joanna - akordeon
480 - Gancarczyk Andrzej - saksofon
481 - Eliks Anna - wiolonczela

1991

432 - Berger Edyta - fortepian
433 - Staszek Patrycja - fortepian
434 - Głuchy Piotr - fortepian
435 - Zasadni Joanna - fortepian
436 - Czarnołęski Bartosz - fortepian
437 - Fior Grzegorz - fortepian
438 - Kupczak Alina - fortepian
439 - Mielnicka Małgorzata - fortepian
440 - Goch Anna - fortepian
441 - Liszka Aleksander - skrzypce
442 - Krawiecki Maciej - skrzypce
443 - Grygiel Izabela - skrzypce
444 - Paul Katarzyna - wiolonczela
445 - Miłaszewicz Maciej - wiolonczela
446 - Kołodziej Sławomir - gitara
447 - Tarka Alicja - akordeon
448 - Jagiełło Regina - fortepian
449 - Borula Daniel - gitara
450 - Grzegorzek Patrycja - gitara
451 - Pachut Agnieszka - gitara
452 - Kurek Aneta - wiolonczela
453 - Gocyk Joanna - wiolonczela
454 - Hirszweld Monika - wiolonczela
455 - Kita Andrzej - perkusja
456 - Gach Jacek - perkusja
457 - Maruda Wojciech - saksofon
458 - Kwiczala Daniel - klarnet
459 - Trojak Adrian - klarnet
460 - Kęska Andrzej - akordeon
461 - Olejniczak Liliana - flet
462 - Dysiewicz Edyta - flet
463 - Śnieżek Grzegorz - trąbka

1990

417 - Foltyn Aleksandra - fortepian
418 - Mysona Katarzyna - fortepian
419 - Szajnar Barbara - fortepian
420 - Korda Stefan - skrzypce
421 - Wołowiec Izabela - skrzypce
422 - Białecka Iwona - akordeon
423 - Kołodyńska Magdalena - akordeon
424 - Dudzik Rafał - skrzypce
425 - Walczak Małgorzata - skrzypce
426 - Jacków Marian - skrzypce
427 - Patraszewska Małgorzata - gitara
428 - Burzyński Adam - flet
429 - Szutt Agnieszka - flet
430 - Sikora Marian - akordeon
431 - Szwamberg Małgorzata - fortepian

1989

401 - Leśny Krzysztof - skrzypce
402 - Kolańska Magdalena - skrzypce
403 - Radko Krystian - skrzypce
404 - Dąbrowska Agnieszka - fortepian
405 - Kupczak Edyta - fortepian
406 - Mazurkiewicz Wioletta - fortepian
407 - Rogalski Michał - fortepian
408 - Wnuk Marcin - fortepian
409 - Smagoń Marek - skrzypce
410 - Widawska Joanna - skrzypce
411 - Kołacz Anna - wiolonczela
412 - Babiej Agnieszka - wiolonczela
413 - Puchalska Anna - wiolonczela
414 - Gdowski Marcin - flet
415 - Szymczyk Wioletta - flet
416 - Kupski Dariusz - akordeon

1988

387 - Cetnarowska Anna - wiolonczela
388 - Baraniewicz Rafał - akordeon
389 - Majcherowicz Łukasz - akordeon
390 - Kozubek Magdalena - fortepian
391 - Korenda Jacek - fortepian
392 - Zawada Maria - fortepian
393 - Małecki Marcin - fortepian
394 - Kamińska Jolanta - fortepian
395 - Drożdżal Mariola - flet
396 - Kamińska Ewa - flet
397 - Janczar Anna - gitara
398 - Janczar Michał - gitara
399 - Żakowska Anna - wiolonczela
400 - Imiołczyk Krzysztof - akordeon

1987

368 - Bednarz Agnieszka - fortepian
369 - Burzyński Adam - akordeon
370 - Chojnacki Marian - akordeon
371 - Cetnarowska Monika - skrzypce
372 - Korzeniowska Monika - wiolonczela
373 - Korzeniowski Andrzej - fortepian
374 - Lichtor Tomasz - skrzypce
375 - Majdak Piotr - akordeon
376 - Marzec Iwona - skrzypce
377 - Kunicka Ewa - fortepian
378 - Pawlik Marek - akordeon
379 - Szczepanik Marek - skrzypce
380 - Szewczyk Maciej - fortepian
381 - Zapała Joanna - fortepian
382 - Lazurek Marta - wiolonczela
383 - Madeja Magdalena - gitara
384 - Podburaczyński Zenon - kontrabas
385 - Skrzypczak Joanna - gitara
386 - Szeniak Marzena - wiolonczela

1986

348 - Mydlarz Ewa - skrzypce
349 - Piwowarska Maria - skrzypce
350 - Podburaczyńska Agnieszka - skrzypce
351 - Szczepański Andrzej - fagot
352 - Blaszyński Szymon - fortepian
353 - Kling Mirosław - fortepian
354 - Leś Marzena - fortepian
355 - Leś Bożena - fortepian
356 - Marzec Joanna - fortepian
357 - Zahuta Tomasz - fortepian
358 - Szajnar Joanna - fortepian
359 - Baraniewicz Marta - gitara
360 - Kapturkiewicz Dorota - flet
361 - Fujarczuk Henryk - akordeon
362 - Faron Beata - akordeon
363 - Kwiczala Wojciech - trąbka
364 - Baraniewicz Michał - perkusja
365 - Spaczek Robert - perkusja
366 - Podgórni Regina - waltornia
367 - Wyłomańska Magdalena - wiolonczela

1985

330 - Bodak Małgorzata - fortepian
331 - Cieślar Lidia - fortepian
332 - Cieślar Daniel - fortepian
333 - Justyniarski Jacek - akordeon
334 - Knopińska Katarzyna - fortepian
335 - Paliwoda Anna - fortepian
336 - Strombek Anna - fortepian
337 - Szeliga Beata - fortepian
338 - Szelwach Sylwia - fortepian
339 - Zahuta Dorota - wiolonczela
340 - Zahuta Joanna - akordeon
341 - Zarzycka Anna - akordeon
342 - Żelaśkiewicz Tomasz - skrzypce
343 - Hulbój Judyta - fortepian
344 - Ząbek Barbara - altówka
345 - Łoś Agnieszka - wiolonczela
346 - Osiecki Ireneusz - akordeon
347 - Duraj Andrzej - klarnet

1984

322 - Groszkowska Krystyna - fortepian
323 - Lubecka Izabela - fortepian
324 - Miczka Iwona - fortepian
325 - Pluta Izabela - fortepian
326 - Sidelnik Izabela - fortepian
327 - Hajduczek Aleksander - gitara
328 - Kowalczyk Alina - gitara
329 - Niawiadomy Cezary - trąbka

1983

302 - Darowska Dorota - fortepian
303 - Dąbrowska Agata - fortepian
304 - Kobiela Małgorzata - wiolonczela
305 - Krasiński Janusz - perkusja
306 - Krawiec Andrzej - skrzypce
307 - Krzywicka Alina - fortepian
308 - Kubiak Anna - fortepian
309 - Początek Joanna - fortepian
310 - Skupińska Aleksandra - fortepian
311 - Binda Jacek - akordeon
312 - Chaczko Romualda - akordeon
313 - Doskocz Krzysztof - akordeon
314 - Drożdżal Mariusz - klarnet
315 - Gawlik Jarosław - gitara
316 - Lubczyński Mariusz - gitara
317 - Zadrożny Piotr - perkusja
318 - Kamiński Roman - puzon
319 - Kubis Robert - fortepian
320 - Orlop Tomasz - fortepian
321 - Kowalczyk Andrzej - kontrabas

1982

289 - Kornacka Anna - fortepian
290 - Kubiak Barbara - fortepian
291 - Leśnik Joanna - fortepian
292 - Setkowicz Monika - fortepian
293 - Smyk Jagoda - fortepian
294 - Zielińska Barbara - fortepian
295 - Miczka Joanna - akordeon
296 - Sidelnik Marzena - fortepian
297 - Strogulski Grzegorz - trąbka
298 - Woźny Jan - akordeon
299 - Ludwa Franciszek - klarnet
300 - Lubczyński Wiesław - akordeon
301 - Marków Iwona - gitara

1981

283 - Bułka Andrzej - akordeon
284 - Kręcichwost Andrzej - gitara
285 - Kunowska Renata - fortepian
286 - Liziniewicz Małgorzata - fortepian
287 - Sandomierski Krzysztof - gitara
288 - Szlaga Marzena - fortepian

1980

250 - Atłas Barbara - fortepian
251 - Banach Ilona - fortepian
252 - Chojnacka Bożena - fortepian
253 - Gawruk Anna - gitara
254 - Kaszycka Anna - fortepian
255 - Kostrzewa Grzegorz - fortepian
256 - Kubik Bożena - fortepian
257 - Krystoń Małgorzata - fortepian
258 - Pluta Małgorzata - fortepian
259 - Sala Krzysztof - skrzypce
260 - Ornatowska Beata - altówka
261 - Bąk Maciej - fortepian
262 - Czwórnóg Sławomir - fortepian
263 - Kowalik Krzysztof - fortepian
264 - Sawicz Grażyna - fortepian
265 - Siółkowski Grzegorz - fortepian
266 - Witek Jarosław - fortepian
267 - Grubiak Maria - akordeon
268 - Górnicka Renata - gitara
269 - Miara Małgorzata - gitara
270 - Płuciennik Agata - skrzypce
271 - Rybotycka Wioletta - fortepian
272 - Trytko Mariola - śpiew
273 - Luda Józef - klarnet
274 - Tomaszewska Jolanta - flet
275 - Cichoń Jarosław - akordeon
276 - Malerska Ewa - fortepian
277 - Nędza Józef - klarnet
278 - Nędza Mirosław - klarnet
279 - Sokołowski Jacek - akordeon
280 - Soczyński Jacek - fortepian
281 - Zych Ewa - fortepian
282 - Abłażej Zbigniew - gitara

1979

230 - Babiej Ewa - fortepian
231 - Hermanowicz Alicja - fortepian
232 - Kobienia Małgorzata - fortepian
233 - Kupiec Renata - skrzypce
234 - Lenartowicz Jacek - fortepian
235 - Osadca Monika - fortepian
236 - Sztandera Elżbieta - fortepian
237 - Wojciechowski Cezary - fortepian
238 - Drozd Jadwiga - śpiew
239 - Gawruk Elżbieta - akordeon
240 - Hetmański Marek - gitara
241 - Kręcichwost Andrzej - akordeon
242 - Sandomierski Dariusz - akordeon
243 - Truty Andrzej - akordeon
244 - Zima Marzena - fortepian
245 - Grudzień Małgorzata - fortepian
246 - Dąbrowski Stanisław - trąbka
247 - Stupaczuk Krzysztof - gitara
248 - Kaczmarczyk Aldona - flet
249 - Krzyżanowska Danuta - fortepian

1978

216 - Babiej Zbigniew - akordeon
217 - Kuzdrowska Julita - gitara
218 - Łucyszyn Marzena - fortepian
219 - Mike Mariusz - akordeon
220 - Olszewska Małgorzata - fortepian
221 - Osadca Katarzyna - fortepian
222 - Pilipów Andrzej - fortepian
223 - Chwastek Lesław - akordeon
224 - Krzyżanowska Danuta - flet
225 - Litwin Józef - trąbka
226 - Terej Ewa - fortepian
227 - Hejman Andrzej - gitara
228 - Oniśkiewicz Bogusław - klarnet
229 - Tomasiak Czesław - flet

1977

198 - Czarkowski Romuald - altówka
199 - Duda Wioletta - fortepian
200 - Kaczmarczyk Aldona - fortepian
201 - Liziniewicz Beata - fortepian
202 - Morawska Małgorzata - fortepian
203 - Sewerynek Małgorzata - fortepian
204 - Sztandera Renata - fortepian
205 - Władyka Marek - fortepian
206 - Siółkowski Krzysztof - akordeon
207 - Andrasz Marek - puzon
208 - Gabryel Małgorzata - śpiew
209 - Grech Jan - akordeon
210 - Kula Zenon - akordeon
211 - Majchrzak Ewa - altówka
212 - Rybczak Jerzy - fortepian
213 - Uberna Roman - klarnet
214 - Wezner Henryk - klarnet
215 - Zbierańska Marzena - fortepian

1976

178 - Pyszka Barbara - fortepian
179 - Kozub Waldemar - akordeon
180 - Krzysik Jerzy - akordeon
181 - Grochalski Krzysztof - klarnet
182 - Piskozub Marek - fortepian
183 - Kędziora Jan - gitara
184 - Żukowska Danuta - fortepian
185 - Barski Benedykt - akordeon
186 - Babiej Danuta - fortepian
187 - Pryma Renata - fortepian
188 - Baran Wioletta - fortepian
189 - Grzybowska Magdalena - skrzypce
190 - Sokołowska Elżbieta - fortepian
191 - Kurkowska Alicja - fortepian
192 - Kaszycka Elżbieta - fortepian
193 - Krystoń Daniel - fortepian
194 - Mucha Alicja - fortepian
195 - Biszkowiecka Ewa - fortepian
196 - Zimmerman Zbigniew - perkusja
197 - Pikuła Mariusz - perkusja

1975

161 - Krośniak Mirosława - wiolonczela
162 - Stojanowski Wiesław - trąbka
163 - Bokuniewicz Leszek - akordeon
164 - Wróbel Zdzisław - klarnet
165 - Szczotka Artur - akordeon
166 - Lewińska Hanna - flet
167 - Charęza Kazimierz - akordeon
168 - Kisza Krzysztof - akordeon
169 - Wodnicki Stanisław - skrzypce
170 - Chyl Piotr - akordeon
171 - Wiśniewska Wiesława - skrzypce
172 - Kamińska Bożena - skrzypce
173 - Lawenda Grażyna - fortepian
174 - Pryma Dorota - fortepian
175 - Berthold Marzena - fortepian
176 - Kaszycka Małgorzata - fortepian
177 - Padykuła Zbigniew - fortepian

1974

140 - Hajdo Jarosław - fortepian
141 - Olszówka Zbigniew - fortepian
142 - Wesoły Zdzisław - akordeon
143 - Mozol Zbigniew - akordeon
144 - Błachut Janina - akordeon
145 - Błachut Maria - akordeon
146 - Czerwiński Henryk - akordeon
147 - Kamiński Artur - klarnet
148 - Miniewski Józef - puzon
149 - Ponikiewski Tadeusz - trąbka
150 - Rakowiecki Mieczysław - trąbka
151 - Biernat Tadeusz - skrzypce
152 - Galiński Sławomir - akordeon
153 - Gawron Janusz - obój
154 - Koralewski Krzysztof - akordeon
155 - Molenda Jolanta - fortepian
156 - Rzymińska Ewa - fortepian
157 - Semkowicz Wioletta - fortepian
158 - Wlizło Barbara - fortepian
159 - Wolak Bogusław - skrzypce
160 - Kamiński Artur - akordeon

1973

123 - Sobkowicz Stanisław - puzon
124 - Oniskiewicz Bogusław - akordeon
125 - Kowal Ryszard - akordeon
126 - Konieczny Janusz - akordeon
127 - Mościcki Marian - akordeon
128 - Czerwiński Krzysztof - akordeon
129 - Szwedo Piotr - akordeon
130 - Pietrek Janusz - akordeon
131 - Haj Anna - fortepian
132 - Utzig Leonarda - fortepian
133 - Kowalska Mariola - fortepian
134 - Szymczyk Sylwia - fortepian
135 - Szyp Bogusława - fortepian
136 - Gorączko Elżbieta - fortepian
137 - Blaszyński Grzegorz - klarnet
138 - Rybicki Wiesław - flet
139 - Raszka Jan - klarnet

1972

102 - Witek Janusz - fortepian
103 - Chomiczuk Barbara - fortepian
104 - Dębska Jolanta - fortepian
105 - Dobrowolski Krzysztof - skrzypce
106 - Gerlich Mariola - skrzypce
107 - Porchacz Monika - fortepian
108 - Rzeźniczek Karina - fortepian
109 - Chomiczuk Mariola - fortepian
110 - Wróbel Waldemar - fortepian
111 - Zając Piotr - kontrabas
112 - Dędek Andrzej - flet
113 - Tadeusz Kuster - klarnet
114 - Dębowiecki Józef - klarnet
115 - Sarna Janusz - klarnet
116 - Dębowiecki Mieczysław - klarnet
117 - Jurkowski Roman - akordeon
118 - Mrzygłocka Jadwiga - fortepian
119 - Omyła Krystyna - akordeon
120 - Piechocki Zbigniew - akordeon
121 - Warzocha Mieczysław - akordeon
122 - Wiśniowski Adam - akordeon

1971

79 - Cabaj Elżbieta - fortepian
80 - Chodyniecka Alicja - fortepian
81 - Porchacz Andrzej - fortepian
82 - Rafałowska Joanna - fortepian
83 - Sosnowska Bożena - fortepian
84 - Grzybowska Ewa - skrzypce
85 - Krośniak Mirosława - fortepian
86 - Kozarzewska Maria - fortepian
87 - Kozera Marek - fortepian
88 - Krzyżanowski Andrzej - fortepian
89 - Łopatecka Barbara - fortepian
90 - Nowak Henryk - trąbka
91 - Wróblewski Wojciech - akordeon
92 - Gawron Janusz - akordeon
93 - Sarna Janusz - akordeon
94 - Galik Wiesława - fortepian
95 - Kazek Zbigniew - akordeon
96 - Banowicz Danuta - fortepian
97 - Staszek Kazimierz - akordeon
98 - Nakielski Stanisław - klarnet
99 - Święcka Ewa Jolanta - fortepian
100 - Witkowski Józef - akordeon
101 - Mazur Kazimierz - trąbka

1970

52 - Psiuk Bogdan - waltornia
53 - Kocoń Grażyna - fortepian
54 - Witalis Dolores - akordeon
55 - Rybicki Wiesław - akordeon
56 - Bąk Krystyna - skrzypce
57 - Kowalczyk Antonina - fortepian
58 - Ekiert Grzegorz - fortepian
59 - Smaruń Liliana - fortepian
60 - Wyględa Izabela - fortepian
61 - Łaniak Jan - perkusja
62 - Kałuża Marian - fortepian
63 - Jochacy Stanisława - fortepian
64 - Witkowski Leszek - akordeon
65 - Zajączkowska Grażyna - fortepian
66 - Stępień Magdalena - fortepian
67 - Hrydziuszko Czesław - altówka
68 - Żabska Teresa - fortepian
69 - Skibińska Ewa - fortepian
70 - Kowalski Leszek - fortepian
71 - Skibińska Elżbieta - fortepian
72 - Boroń Danuta - fortepian
73 - Ginter Marek - fortepian
74 - Zalwowska Lidia - fortepian
75 - Kuścik Janusz - fortepian
76 - Kozioł Ewa - skrzypce
77 - Herman Leszek - fortepian
78 - Szwedo Bogumiła - fortepian

1969

41 - Janicka Ewa - fortepian
42 - Myrda Urszula - fortepian
43 - Makuch Ewa - fortepian
44 - Mróz Małgorzata - fortepian
45 - Głośnicka Halina - skrzypce
46 - Knopiński Marek - akordeon
47 - Ginter Elżbieta - fortepian
48 - Wajdzik Elżbieta - akordeon
49 - Kwiatkowski Romuald - fortepian
50 - Pikul Agnieszka - fortepian
51 - Chodyniecka Bożena (?) - fortepian

1968

24 - Galik Krystyna - fortepian
25 - Hajda Krzysztof - fortepian
26 - Czuczkiewicz Krystyna - fortepian
27 - Kobiela Henryk - skrzypce
28 - Kwarciński Jan - akordeon
29 - Kwater Andrzej - fortepian
30 - Maler Lidia - fortepian
31 - Matyjasik Natalia - akordeon
32 - Nakielski Stanisław - akordeon
33 - Ornowski Jan - fortepian
34 - Razik Bogusław - fortepian
35 - Razik Elżbieta - skrzypce
36 - Skonieczny Włodzimierz - fortepian
37 - Smółka Janina - fortepian
38 - Wiącek Gienadzi - akordeon
39 - Zając Marek - fortepian
40 - Zuba Krystyna - fortepian

1967

13 - Gronkiewicz Adam - fortepian
14 - Kalinowska Lucyna - akordeon
15 - Krok Małgorzata - fortepian
16 - Krzyżanowski Leszek - fortepian
17 - Klocek Henryk - akordeon
18 - Lutecka Grażyna - fortepian
19 - Mozol Henryk - akordeon
20 - Rękas Andrzej - fortepian
21 - Razik Ryszard - skrzypce
22 - Sawosz Krystyna - skrzypce
23 - Wolak Jerzy - akordeon

1966

5 - Krawczyk Ryszard - klarnet
6 - Kujawa Barbara - akordeon
7 - Kulijewicz Janusz - akordeon
8 - Liszka Romana - fortepian
9 - Stadnik Tadeusz - fortepian
10 - Strzałkowska Aldona - fortepian
11 - Trytko Bronisława - akordeon
12 - Waśko Halina - akordeon

1965

1 - Leśniewicz Elżbieta - fortepian
2 - Kiełpińska Elżbieta - skrzypce
3 - Kazek Danuta - fortepian
4 - Olszówka Roman - akordeon