Wszyscy nauczyciele w całym okresie istnienia PSM I i II stopnia w Nysie

 

L.p.

Nazwisko i imię Specjalność Lata pracy

1

Adamska Aleksandra skrzypce 1989 - 1990

2

Adamska Małgorzata waltornia 1997

3

Adamski Tadeusz waltornia 1987 - 1991

4

Antochewicz Sergiusz fortepian 2009 - 2011

5

Atłas Stanisław instrumenty dęte, akordeon 1962 - 1990

6

Banaś-Rademacher Justyna flet 2007 - nadal

7

Baranek Stanisław flet 1996 - 2007

8

Baraniewicz Michał perkusja 1999 - 2009

9

Bartocha-Konopka Ewa fortepian 1986 - nadal

10

Bełtowska Danuta fortepian 1966 - 1983

11

Bernacka Zofia fortepian 1969 - 1970

12

Białas Natalia teoria 2020 - 2021

13

Białogłowicz Krystyna psychologia 1984 - 1986

14

Blaszyński Szymon fortepian 1999 - nadal
15

Bociek Sylwia

flet 2021

16

Bokuniewicz Leszek kontrabas, akordeon 1984 - 1987

17

Bolsewicz Adam puzon 1997 - 1998

18

Borski Tomasz kontrabas 1998 - 2013

19

Brzeźnicka Aleksandra fortepian 2006 - nadal

20

Bukartyk Grażyna fortepian 2016 - 2020

21

Butor Łucja wiolonczela 1992 - 1993

22

Butor Zdzisław wiolonczela 1992 - 1994

23

Cetnarowska Barbara fortepian 1967 - 1968

24

Cetnarowska Monika skrzypce 1993

25

Cetnarowski Stanisław skrzypce - dyrektor 1966 - 2006

26

Chlewicka Jadwiga (Drozd) śpiew 1987 - nadal

27

Chlewicki Krzysztof puzon 2021 -

28

Chmaj Piotr śpiew 2017

29

Chojnacka Natalia (Nykiel) rytmika 2020 - 2021

30

Chromik Stanisław fortepian 1961 - 1966

31

Cichoń Jarosław akordeon 1984 - 1984

32

Dąbrowski Janusz fortepian - dyrektor 1982 - nadal

33

Dąbrowska Lucyna fortepian 1982 - 2008

34

Dej Marcin trąbka 2014 - nadal

35

Dercz Alfred Wawrzyniec fortepian 1970 - 1974

36

Dębińska Krystyna fortepian 1967 - 1969

37

Dębowiecki Mieczysław klarnet 1974 - 1985

38

Dędek Andrzej flet 1977 - 1980

39

Drożdżal Krystyna (Groszkowska) fortepian 1990 - 1991

40

Drożdżal Mariusz klarnet 1991 - 1999

41

Dzikowicz Beata flet 1988 - 1989

42

Drej Tomasz waltornia 2008 - 2011

43

Dulęba Gabriela (Wąchała) rytmika 2009 - nadal

44

Fikus Aleksandra skrzypce 2018

45

Firlej Stanisław wiolonczela 2006 - 2010

46

Fiutek Andrzej fagot 1995 - 2007

47

Fujarczuk Kinga klarnet 2021 - 

48

Gach-Kaszuba Izabela (Wołowiec) chór 2004 - nadal

49

Gajownik Janusz skrzypce, orkiestra 1990 - nadal

50

Gajownik Renata (Kupiec) skrzypce 1984 -1986, 1990 - nadal

51

Gawałek Wiesław perkusja 1980 - 1981

52

Gawolek Ginter instrumenty dęte blaszane 1963 - 1975

53

Gil Roman teoria, kontrabas 1978 - 1985

54

Ginter Artur akordeon 1983 - 1985

55

Glinkowska Mirosława flet 1983 - 1984

56

Głazowski Stefan akordeon 1972 - 1973

57

Gołębiowski Michał skrzypce 1973 - 1974

58

Gorączko-Krawiec Elżbieta fortepian 1983 - nadal

59

Górska Urszula fortepian, teoria, chór 1967 - 2012

60

Gruchman Regina fortepian 1973 - 1974

61

Guzik Renata flet 1988 - 1989

62

Handzlik Marek trąbka 1986 - 1987

63

Hejman Andrzej gitara 1977 - 1981

64

Hilla Piotr fortepian 1963 - 1963

65

Hornik Jacek saksofon 1999 - 2005

66

Horsonek Alicja skrzypce 1973 - 1974

67

Horsonek Janusz skrzypce 1973 - 1974

68

Iwanowicz Józef skrzypce 1976

69

Jabłońska Anna flet 1993 - 2000

70

Jabłońska Anna (Haj) fortepian 1977 - nadal

71

Jabłońska-Kania Karolina fortepian 2012 - nadal

72

Jacków Ryszard akordeon 1989 - 1990

73

Jacyszyn Kamil puzon 2011 - 2021

74

Jagla-Kubów Agnieszka akompaniament 2019 - nadal

75

Janik Janina skrzypce 1991 - 1992

76

Janik Stefan fortepian, teoria 1979 - nadal

77

Janik Zuzanna teoria 1986 - nadal

78

Janiszewska Urszula (Niesobska) teoria 2008 - nadal

79

Jurkiewicz Stanisław fagot 1983 - 1991

80

Jurkowski Maciej teoria, fortepian 1981 - nadal

81

Kaczorowski Dariusz kontrabas 1997 - 1998

82

Kajdasz Edmund chór 1964 - 1966

83

Kamińska Bożena skrzypce 1983 - 1986

84

Karpeta Krzysztof wiolonczela 2013 - 2014

85

Kaszycka-Kowalczyk Elżbieta fortepian, organy

1988 - 1989, 2005 - 2009

86

Kędziora Jan gitara 1977 - 2016

87

Kiełpińska Elżbieta skrzypce 1967 - 1969

88

Klimczak Irena fortepian, teoria 1964 - 2006

89

Kocyba Tadeusz fortepian 1961 - 1963

90

Kołaczkowska Kazimiera fortepian 1973 - 1975

91

Koncur Beata śpiew 2003 - 2008

92

Koncur Krzysztof akordeon 1997 - 2008

93

Kornacka Anna fortepian 1986 - 1987

94

Kos Bogusława (Szyp) fortepian 1978 - nadal

95

Kos Emilia skrzypce 2019

96

Kosz Maria teoria, fortepian 1977 - 2010

97

Kosz Stanisław teoria, fortepian, chór 1977 - nadal

98

Kotecka Halina fortepian, teoria 1962 - 1976

99

Kowalska Mariola teoria, orkiestra 1990 - 1991

100

Kowalski Marcin gitara 2012 - 2015

101

Kownacki Dariusz akordeon 2010 - nadal

102

Kozak Marianna skrzypce 2015 - nadal

103

Kozarzewska Maria fortepian 1975 - 1976

104

Koziewicz Elżbieta fortepian 1969 - 1973

105

Krawiec Andrzej skrzypce 2008, 2014

106

Krośniak Mirosława wiolonczela 1976 - nadal

107

Kula Ewa fortepian 1972 - 2009

108

Kumięga Angelika skrzypce 2018

109

Kunysz Tadeusz skrzypce, gitara 1963 - 1964, 1972 - 1976

110

Kunysz Wiesław fortepian – dyrektor 1971 - 1976

111

Kupski Dariusz akordeon 1993 - 1994

112

Kurkowska Alicja flet 1984 - 1986

113

Kurowski Dariusz perkusja 1994 - 1995

114

Kuzak Stanisław perkusja, akordeon

1971 - 1976, 1977 - 1983

115

Kuźniak Małgorzata (Kobiela) wiolonczela

1995 - 2000

116

Kwieciński Marian teoria

1972

117

Lankamer Jerzy skrzypce

1974 - 1975

118

Latka Michalina (Halina) fortepian

1961 - 1962

119

Lasek Wojciech perkusja

1982 - 1985

120

Lawenda Irena teoria, śpiew, fortepian, chór

1961 -1986, 1988 - 1991

121

Lewandowska Alicja flet

1988 - 1991, 2007 - 2020

122

Lisoń Klaudiusz trąbka

2007 - 2014

123

Liszka Gajana skrzypce

1977 - nadal

124

Lubecka Izabela fortepian

1989 - 1990

125

Łabuś Łukasz perkusja

2010 - 2018

126

Łucyszyn Jerzy skrzypce

1961 - 1963

127

Łysiak Małgorzata (Sewerynek) fortepian

1990 - nadal

128

Marynowicz Teresa  

1985 - 1986

129

Mas Dominik gitara

2015 - nadal

130

Matczak Robert waltornia

1992 - 2008

131

Materny Elżbieta (Wajdzik) akordeon

1981 - 2020

132

Mićka Gabriela fortepian

1998 - nadal

133

Miechkota Anna (Mianowska) skrzypce

2012 - nadal

134

Migoń Waldemar puzon

1985 - 1986

135

Miłkowski Marcin kontrabas

1989 - 1990

136

Moczulska Monika (Korzeniowska) wiolonczela

2000 - 2013

137

Maciej Moskal perkusja

2018 - nadal

138

Moskwa Janina wiolonczela

1971 - 1974

139

Mysona Katarzyna fortepian

1996 - 1998

140

Niewiadomska Agnieszka śpiew

2008 - nadal

141

Nikel Tadeusz obój

1992 - 1995

142

Nosek Tadeusz perkusja, akordeon

1984 - 1985

143

Nowakowska Irena gitara

1986 - 1991

144

Obrzut Marian flet, akordeon

1967 - 1970

145

Opilo Kamila (Chrabąszcz) wiolonczela

2013 - 

146

Orlik Reinhold instrumenty dęte

1970 - 1972

147

Orszulak Katarzyna flet

2002 - 2007

148

Orzechowska Anna (Paliwoda) fortepian

1996 - 2000, 2001 - nadal

149

Padula Barbara fortepian

1968 - 1983

150

Padula Leon akordeon, teoria

1968 - 1983

151

Paluch Jan skrzypce

1962 - 1972

152

Pałys Marta wiolonczela

1984 - 1993

153

Paralusz Bożena biblioteka

1988 - nadal

154

Pasiniewicz Zbigniew skrzypce

1965 - 1967

155

Pawlak Henryk skrzypce

1980 - 1987

156

Pawlik Henryk kontrabas

1984

157

Pelc-Miłkowska Lidia teoria

2006 - 2008

158

Petryszyn Helena fortepian

1975 - 1976

159

Pęczkowska Jolanta fortepian

1976 - 1978

160

Pietrek Janusz flet, akordeon

1979 - 2007

161

Pikuła Mariusz perkusja

1983, 2008 - 2010

162

Plicko Franciszek akordeon

1964 - 1972

163

Pluta Izabela fortepian

1990 - 1992

164

Pluta Zbigniew obój

1999 - 2008

165

Podburaczyńska Beata skrzypce

1993 - 1994

166

Podburaczyński Zenon kontrabas

1991 - 1993

167

Politański Marek kontrabas

1988 - 1992

168

Powrósło Harald puzon

1998 - 2007

169

Prokop Katarzyna flet

2009 - 2011

170

Pruszyński Krzysztof fagot

1995

171

Przybycin Henryk fortepian

1962 - 1964

172

Przywara Janusz perkusja

1986 - 1993

173

Przywara Urszula (Twardowska) perkusja

1983 - nadal

174

Puchała-Kajdasz Krystyna fortepian

1964 - 1966

175

Pustelnik Iwona perkusja

2010

176

Radziejewski Wojciech gitara

2016 - nadal

177

Rahunen Kimmo gitara

2008 - 2009

178

Respondek Marcin puzon

2007 - 2011, 2021

179

Rękas Małgorzata fortepian

1964 - 1966

180

Rękas Tadeusz dyrektor

1962 - 1971

181

Sala Krzysztof skrzypce

1992 - nadal

182

Skibiński Krzysztof wiolonczela

1975 - 1975

183

Skonieczny Włodzimierz fortepian

1980 - 1986

184

Skowron Longin akordeon

1969 - 1993

185

Sławińska-Pilarz Małgorzata teoria, skrzypce, orkiestra

1993 - nadal

186

Spałek Aleksandra fortepian, teoria

1961 - 1978

187

Stachowski Michał instrumenty dęte

1961 - 1963

188

Staszczyszyn Agnieszka fortepian

1976 - 1977

189

Stojanowski Wiesław trąbka

1979 - 2016

190

Stwora Anna fortepian, teoria, chór

1979 - 1981

191

Sydor Marcelina (Janik) wiolonczela

2016 - 2017

192

Syposz Anna flet

2019 - nadal

193

Sysak Alina skrzypce

1983 - 1984

194

Sytianko Edward flet

1992 - 1993

195

Szajda Andrzej kontrabas

1994 - 1997

196

Szczepański Andrzej fagot

1979 - 1981

197

Targosz-Szalonek Sylwester śpiew

2018 - 2020

198

Tarnowska Joanna (Marzec) fortepian

1996 - 2000

199

Toczek Beata (Ornatowska) altówka, skrzypce, wicedyrektor

1984 - 1986, 1996 - nadal

200

Toczek Janusz flet

1985 - 1988, 1999 - 2006

201

Torbus Irena śpiew

1980 - 1985

202

Trojak Adrian klarnet

1999 - nadal

203

Tyborowski Ryszard gitara

1980 - 1981

204

Walisiak Tatiana flet

2009 - 2010

205

Warycki Jan akordeon 1961 - 1975

206

Weinkopf Andrzej puzon 1996 - 1997

207

Wezner Henryk klarnet, saksofon 1983 - nadal

208

Wezner Jan perkusja 2017 - 2019

209

Witek Tadeusz flet 1981 - 1983

210

Wisłocki Maciej gitara 2009 - 2012

211

Wiszniowski Roman wiolonczela 2003 - 2004

212

Wituszyńska Iwona flet 1992 - 1993

213

Wolski Kazimierz perkusja 1980 - 1980

214

Wołoszyk Anna fortepian, akordeon 1972 - 1974

215

Wojtczak Magdalena fortepian 2021 - 

216

Wrzosek Bożena fortepian 1961 - 1964

217

Wyrwał Janusz puzon 1985 - 1987

218

Zabłocka Anna fortepian 2007 - nadal

219

Zabłocki Dominik fortepian 2007 - nadal

220

Zadrożny Marek kontrabas 1987 - 1987

221

Zieliński Jerzy flet 1980 - 1981

222

Żymła Jan teoria 1998 - nadal